تعرفه نرخ خدمات فنی – تخصصی انفورماتیک سال ۱۳۹۴

520 327 مشاور فناوری اطلاعات - IT consultant

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور تعرفه نرخ پایه خدمات فنی – تخصصی انفورماتیک برای سال ۱۳۹۴ را به شرح فایل پیوست اعلام کرده است.

تعرفه تعیین شده برای سال ۹۴ شامل ۹ بخش مجزاست. خدمات نرم افزاری، مشاوره ای، خدمات فنی سخت افزار، خدمات فنی شبکه و مرکز داده Data Center، خدمات امنیت اطلاعات، آموزش های تخصصی حوزه فناوری اطلاعات و خدمات فضای مجازی در لیست تعرفه های خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات سال ۹۴ لحاظ شده اند.

بخش نخست به نرخ پایه فعالیت ها پرداخته که مبنای تمام محاسبات، حقوق پایه اعلام شده از سوی وزارت کار و امور اجتماعی برای سال ۹۴ است. در بخش خدمات شامل شبکه، سخت افزار، امنیت و فضای مجازی طبق مصوبه شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه ای افزایش ۲۲ درصدی نسبت به سال قبل اعمال شده است.

تعیین تعرفه خدمات فناوری اطلاعات به موجب مصوبه مجلس شورای اسلامی برعهده سازمان نظام صنفی رایانه ای گذاشته شده و در ماده ۱۲ قانون مجلس شورای اسلامی مصوب چهارم دی ماه ۷۹ مبنی بر سازماندهی و نظم بخشی بازار تجاری رایانه کشور به وسیله سازمان نظام صنفی رایانه ای و اختیارات قانونی مطرح شده در بند ۱۲ ماده ۶۵ آیین نامه اجرایی تشکیل سازمان صنفی رایانه ای کشور مصوب هیات دولت با محوریت تعیین مبانی قیمت گذاری حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تاکید شده است. تمامی فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات موظف به پیروی از این نرخنامه هستند و در صورت بروز هرگونه تخلف از بندها و تعرفه های منتشر شده، موضوع در شوراهای انتظامی استانی قابل پیگیری است.

  • تاریخ تصویب: ۱۳۹۴/۰۴/۰۸
  • تاریخ ابلاغ: ۱۳۹۴/۰۴/۱۵

 

 

مجید باقری

سلام... من مجید باقری هستم! به سایت شخصی من خوش آمدید. در این سایت علاوه بر پیدا کردن پاسخ سوالات خود در حوزه فناوری اطلاعات، می توانید پرسش های خاص خود را نیز برای من ارسال نمائید. در این سایت شما می توانید سوابق علمی و تجربیات حرفه ای من را ببینید و با توانایی های فنی من آشنا شوید. این راهی است به سوی همکاری های بعدی …

همه مطالب ارسالی توسط: مجید باقری